گیاه رزبری

گیاه رزبری

گیاه رزبری یکی از گونه های تمشک واز دسته گل سرخیان بوده و این گیاه دارای۱۱۷ نوع متفاوت که در سه دسته ی سیاه ،سرخ وتوت کوهی دسته بندی می شود.

گیاهان آبزی

گیاهان آبزی

گیاهانی که برای زندگی به آب شیرین یا شور نیاز دارندگیاهان آبزی گفته می شود.گیاهان آبزی برای ادامه حیات خود به محیطی نیاز دارند که با آب اشباع شده باشد.از این رو آن‌ها را آکواریومی نیز می نامند..

پاوپاو PAWPAW

پاوپاو PAWPAW

در گیاهان وحشی در شرایط طبیعی میزان تشکیل میوه فقط 41% درصد است، در حالیکه در گرده افشانی دستی این میزان به 17 درصد افزایش مییابد. برای داشتن تولید میوه های بزرگتر نیاز به تنک کردن دارد. میوه پاوپاو یک دسته بزرگ بوده و رنگ پوست آنها سبز مایل به زرد است. مدت زمان لازم از گرده افشانی درخت پاوپاو تا رسیدن میوه بسته به رقم از اواخر مرداد تا مهرماه است. موقع رسیدن، میوه پاوپاو نرم شده و بوی معطری دارد. در برخی از ارقام موقع رسیدن میوه، رنگ پوست از سبز به سبز مایل به زرد تغییر رنگ میدهد. اما این تغییر رنگ پوستریا، شاخص خوبی برای رسیدن میوه نمی باشد.

پاوپاو PAWPAW

پاوپاو PAWPAW

پاوپاو درختی خزاندار از خانواده گیاهان گرمسیری آنوناسه است که کشت آن برای مناطق نیمه گرمسیری و معتدله مناسب است.میوه پاوپاو از جمله بزرگترین میوه های بومی شرق ایالات متحده آمریکا بوده و حتی در جنوب کانادا نیز دیده میشود. برگهای گیاه پاوپاو ساده، به رنگ سبز تیره به صورت آویزان و متناوب روی شاخه قرار دارند.در طول دوره رکود، جوانه های رویشی پاوپاو روی شاخه به صورت نوک تیز بوده درحالیکه جوانه های گل، گرد و پرزدار هستند. شکوفه های پاوپاو بر روی چوب یکساله و قبل از ظهور برگها در اوایل بهار ظاهر میشود.

جوجوبا چیست؟

جوجوبا چیست؟

جوجوبا درختچه ای جنگلی، بادوام و همیشه سبز است. گیاه جوجوبا بومی بیابان های مناطق جنوب غرب آمریکا و شمال غرب مکزیک می باشد. معمولا ارتفاع گیاه جوجوبا پس از گذشت 10 الی 12 سال به حدود 1/5 الی 3 متر میرسد و حداکثر ارتفاعی که این گیاه می تواند داشته باشد حدود 5 متر است.

ویژگی های درخت پائولونیا

ویژگی های درخت پائولونیا

درخت پائولونیا به دلیل داشتن زیبایی های ظاهری ، رشد سریع و کیفیت بالای چوب، پیشنهاد بسیار مناسبی برای جنگل کاری سریع و توسعه فضای سبز شهر و روستا است. درخت پائولونیا را میتوان به صورت همزمان با انواع گیاهان زراعی کشت کرد...

پالونیا چیست؟ ویژگی های چوب درخت پالونیا چیست؟

پالونیا چیست؟ ویژگی های چوب درخت پالونیا چیست؟

با توجه به نیاز روز افزون به چوب با کیفیت ، یکی از پیشنهادات ارزشمند سرمایه گذاری، کشت درختان پالونیا می باشد، زیرا در مدت 5 تا 7 سال میتوان چوب آن را برداشت کرد. وزن سبک و در عین حال فرم پذیری بسیار بالا، مقاومت در برابر پوسیدگی و شکاف خوری، از مهمترین ویژگی های چوب درخت پالونیا می باشد. درخت پالونیا قابل کشت در سراسر کشور، به همراه مشاوره، نظارت و قرار داد خرید تضمینی محصول شما. کارشناسان ما آماده ی ارائه بهترین مشاوره جهت خرید می باشند. مهندس رهنما: 09174563753

نهال پائولونیا

نهال پائولونیا

درختان پائولونیایی که از بذر بوجود آمده اند معمولا در سال اول طولی حدود 2 الی 3 متر دارند.

چوب درخت پائولونیا

چوب درخت پائولونیا

کمبود چوب از جمله مسائلی است که کشور ایران با آن مواجه شده است. پائولونیا از گونه های سریع الرشددرخت جهان است که بیشترین استفاده از آن در تولید چوب مرغوب و با کیفیت بالامیباشد..

درخت پائولونیا

درخت پائولونیا

درخت پائولونیا از سریع الرشدترین درخت جهان که با رشد زیاد،گلدهی،حجم وبرگ بالا و البته کیفیت چوب بسیار بالاو.. نظرجهان را به خود جلب کرده است.

گلخانه خانگی

گلخانه خانگی

با استفاده از فضای کمی از منزل خود و هزینه و تجهیزات ساده میتوان گلخانه خانگی راه اندازی کرد که علاوه بر اشتغال و درآمد زایی مناسب، جهت مصرف خانواز نیز از محصولات آن بهره برد....

<